Euro Profit Euro Profit to program partnerski dla Partnerów Żagiel S.A. Celem programu była intensyfikacja sprzedaży produktów kredytowych w okresie poprzedzającym Euro 2012. To, co jest charakterystyczne przy współpracy z klientem widać już na pierwszy rzut oka. Komunikacja budzi emocje. Tak jak dobry mecz.

Więcej
Postaw na przygodę "Postaw na przygodę" to program motywacyjny dla Partnerów Żagiel S.A., którego celem jest intensyfikacja produktów kredytowych. W jego ramach laureat mógł wybrać jeden z trzech kierunków wyjazdu: Dubaj, Rio de Janeiro lub rodzimy ośrodek SPA.

Więcej
Rozwiń Żagle Kolejny program partnerski Żagiel S.A. Tym razem do wygrania były wyjazdy na Fuerteventurę,

Więcej
Budujący Bonus Budujący Bonus to program lojalnościowy prowadzony dla Grupy Polskie Składy Budowlane. Skierowany jest zarówno do klienta detalicznego, jak i do firm budowlanych. Kluczem do sprawnego działania okazało się wprowadzenie zintegrowanego z kasami fiskalnymi systemu informatycznego, zliczającego punkty. Wymiana punktów na nagrody odbywa się tradycyjnym sposobem: katalog, zamówienie i poczta kurierska.

Więcej
Jaskółka Jaskółka to program dla glazurników, organizowany na zlecenie firmy Kreisel. Jego zadaniem było premiowanie małych firm glazurniczych, kupujących produkty Kreisel.

Więcej
Zaufany Partner

Więcej

Mniej