Portfolio

Polskie Składy Budowlane

Co najmniej raz w życiu mężczyzna musi zmierzyć się z bodaj najtrudniejszym zadaniem, jakie stawia przed nim rodzina
– z budową własnego domu. Na szczęście nasz bohater dzięki prostej sztuczce (i wiernemu psu) nie da się „zagiąć”
i świetnie poradzi sobie z każdym trudnym pytaniem.

Profi - kanał hurtowy

Zawodowcy lubią pracować z zawodowcami. Wiadomo – ważne są konkrety. Budowanie na dużą skalę wymaga partnerstwa i fachowości na każdym etapie inwestycji. To dlatego powstały specjalistyczne salony PSB PROFI dla profesjonalistów.
Produkcja tego spotu sprawiała nam ogromną przyjemność, gdyż sami uważamy się za profesjonalistów. Jeszcze dziś czujemy unoszący się nad wszystkim wspaniały aromat dobrej kawy. 

 

Stihl - Ekstraklasa

O trawę trzeba dbać, szczególnie tam gdzie jest jej dużo. Przy pielęgnacji zielonej murawy sprawdzą się doskonałe narzędzia Stihl: spalinowe, akumulatorowe i elektryczne. Im większy trawnik tym większa przyjemność koszenia!

Stihl - salon dealera

Warto zajrzeć do salonu dealera Stihl, szczególnie gdy trwa promocja. Każdy znajdzie coś dla siebie, zostanie przeszkolony
i wykorzysta nabyte umiejętności upiększając ogród.

PSB Mrówka

Ktoś powie, że handel to nuda. Ale każdy, kto tylko na chwilę przystanie i przyjrzy się klientom – natychmiast zmieni zdanie.
Nie wypowiadaj życzeń pochopnie. Skutki mogą czasami być nieprzyjemne…

PSB Mrówka

Nie mamy jeszcze polskiego auta elektrycznego, ale hybrydowa kosiarka już jest!

PSB Mrówka

Znamy wiele gatunków trawy: sportowa, gazonowa, regeneracyjna itd. Teraz czas na nowy produkt: trawę do grillowania.

PSB Mrówka

Na pozór klienci przychodzą do sklepów PSB Mrówka, aby coś kupić. Jak się jednak okazuje wielu z nich poszukuje nie tyle produktu, co po prostu „świętego spokoju”. Ale czy go znajdą, okaże się – niestety – dopiero poza planem filmowym.

PSB Mrówka

Ten film to ostrzeżenie, aby nie bazgrolić na karteczkach. Czasami można się najeść wstydu, choć w pokazanym przypadku wzmianka na karteczce jest raczej powodem do dumy.

PSB Mrówka

Doradcy klienta w sklepie Mrówka są na ogół skupieni
i skoncentrowani na produkcie. Ale cóż, zdarza się, że uroda klientki powoduje, że myśli gdzieś odpływają…

PSB Mrówka

Kiedyś warsztat był męskim królestwem. Ale dzisiaj emancypacja kobiet sięgnęła zenitu i atrakcyjna dziewczyna też może mieć swoje warsztaty.

PSB Mrówka

Nauczka dla sprzedawcy: nigdy nie zakładaj, że wiesz, co klient ma na myśli. Lamka dla „misia” niekoniecznie powinna być mała.